Sint-Patrick’s Day valt dit jaar opvallend laat in het Waasland. Op maandag 3 augustus toveren de Lokerse Feesten 2026 het terrein om tot een Iers volksfeest met Dropkick Murphys als vaandeldragers. Ook The Mary Wallopers zijn van de partij, terwijl in de Club Studio Brussel The Scratch het feest compleet maakt. Niet uit Ierland, maar even uitbundig zorgt Gogol Bordello voor een extra portie feestgedruis.
Eerder raakte al bekend dat The Kooks op woensdag 5 augustus langskomen om de twintigste verjaardag van hun debuutalbum ‘Inside In/Inside Out‘ te vieren.
Lokerse Feesten 2026
Zo krijgt het programma van de Lokerse Feesten 2026 steeds meer vorm. Op zaterdag 1 augustus neemt Pommelien Thijs een bak vol glitters en confetti mee naar de Grote Kaai. Dinsdag 4 augustus zakken Xavier Rudd en de Franse zangeres ZAZ af naar Lokeren. Een dag later komen ook Tom Odell en Oscar & The Wolf naar het Waasland. Editors maken volgend jaar hun debuut in Lokeren op vrijdag 7 augustus. Eerder had de organisatie de aftelklok gestart met Lenny Kravitz op zaterdag 8 augustus, maar die dag is helaas al uitverkocht.
De 51e editie van de Lokerse Feesten vindt plaats aan de Grote Kaai in Lokeren van vrijdag 31 juli tot en met zondag 9 augustus. De ticketverkoop voor maandag 3 augustus met Dropkick Murphys en co start vanaf zaterdag 10u via de website. Tickets voor zaterdag 1 augustus zijn al te koop voor 50 euro. Voor dinsdag 4 augustus leg je 59 euro neer en een ticketje voor woensdag 5 of vrijdag 7 augustus kost 75 euro. Voor extra comfort zijn er twee VIP-formules beschikbaar met Comfort en Comfort.dine. Wie overnacht kan kiezen tussen een campingplaats waar je een eigen tent moet meebrengen voor 15 euro per persoon. Wie geen campeermateriaal wil meesleuren kan een Basic tent inclusief luchtmatras huren aan 49 euro voor 2 personen of een Luxe tent aan 80 euro voor 2 personen.

