Het broeit volop in de groene oase van Perk, maar wij kijken nu al vooruit naar het volgende ecologisch verantwoorde feestje van dezelfde organisatie. Daarvoor trekken we naar het bijna verlaten polderdorpje Doel vlak bij Beveren. Waar Doel Festival de voorbije jaren steevast de zomervakantie afsloot, verhuist de vijfde editie dit jaar naar zaterdag 25 juli. Aan het recept verandert gelukkig niets, vijf podia wekken het verlaten dorp opnieuw tot leven.
![]()
Het pittoreske dorpje Doel staat bekend om zijn street art en verlaten straten, maar tijdens het festival wordt de stilte ingeruild voor een eclectische soundtrack. In de Bungalow zorgen Ada Chukwu, Leafar Legov, Lola Haro, Rhadoo, S.O.N.S en Violently Happy voor de muzikale invulling. The Camerman verwelkomt Beatrix, Butter van Victoria Palacios en Simon Joostens, Danny Blue, Devon Rexi, Leïla Alice met vrienden, Pala10, Rehash Neu Klang en Roots Wire voor gepaste sfeerplaatjes.
In de Garage Box gaat het er een stuk steviger aan toe met Alis, Bayny, Emma Caers & Lorro, Gaiko & Kōma, Jekkamaï, Liyo & Otis, Lov & Vera Moro, Queen Paramount, Tweeman en Waltur. Aan The Harbour nemen Bambii, Bitter Babe, Eline, Mariona, Partiboi69, Perra Inmunda, RHR en Sedef Adasï plaats achter de draaitafels. De Pastorij krijgt dan weer een muzikale zegening van Vril, Blanka, BSS, Efdemin & Nthng, Hewan Aman, Kevin Saunderson & Dantiez presents E-Dancer en Sarkawt Hamad.
Doel Festival 2026
Doel Festival 2026 vindt plaats op zaterdag 25 juli in het gelijknamige polderdorpje Doel nabij Beveren. Tickets voor Doel 2026 zijn verkrijgbaar via de website en kosten momenteel 76,50 euro. Wie geen zin heeft om zelf te rijden, kan gebruikmaken van shuttlebussen vanuit verschillende steden vanaf 15 euro en een plekje op de parking kost 15,3 euro. Net als voorbije jaren zal de organisatie een deel van de opbrengst schenken aan het Doelfonds, dat zich inzet voor de heropwaardering van het dorpje.






