De Gentse Feesten en Gent Jazz zijn nog maar net afgelopen, maar het festivalseizoen in en rond Gent dendert gewoon verder. Komend weekend is het tijd voor Dioniss 2025, een gratis festival in hartje Sint-Denijs-Westrem dat opnieuw uitpakt met twee concertavonden. Op vrijdag begint het allemaal ontspannen op het zomerterras, waarna Floris Francis Arthur, Ronker, Echt en Depriest het podium overnemen.
Zaterdag start opnieuw met gezelligheid op het terras en extra activiteiten voor jonge festivalgangers. Daarna is het tijd voor Galine, Pieter-Paul Devos, Pelican Dealer, Teun en Jean Valery. De avond eindigt met een afterparty van Wemo L & Lilipili.
Dioniss 2025 vindt plaats op vrijdag 1 en zaterdag 2 augustus op het Krijzeltand in het centrum van Sint-Denijs-Westrem nabij Gent. Toegang tot Dioniss 2025 is gratis en deze festivals bestaan dankzij gepassioneerde vrijwilligers, geëngageerde verenigingen en trouwe sponsors. Zij vormen het kloppend hart en de echte rijkdom van deze evenementen.

